Дубълът на Ботев (Враца) разби Бдин за 12 минути

Академия Ботев (Враца) разгроми във Видин местния Бдин с 4:0 в мач от втория кръг на Северозападна Трета лига. Селекцията на Любен Любенов повали домакините само за 12 минути. Тон за победата даде Ремзи Неджип с попадението си в 7-ата минута. Секунди след това Любослав Младенов удвои. В 19-ата минута Виктор Василев направи резултата класически. Опитите за противопоставяне на бдинци секнаха след този гол. Василев оформи крайното 4:0 в средата на втората част. Треньорът на врачани похвали футболистите си за играта им през първото полувреме, но отправи забележки за представянето им през втората част.