Вихър с победа в Козлодуй

Вихър (Славяново) спечели гостуването си на Първа атомна (Козлодуй) с 1:0. Двубоят бе от втория кръг на Северозападната Трета лига. След центриране на Цветан Петров в 62-ата минута, Милен Тодоров реализира с глава единственото попадение. Началните 20 минути бяха равностойни. След това гостите взеха инициативата и контролираха всичко на терена до последния съдийски сигнал. Петров и Константин Генков пропуснаха да открият резултата още през първото полувреме. След почивката две отлични възможности пропиля Иван Иванов. След гола на Тодоров славяновският тим се прибра в половината си и организира няколко опасни контраатаки. Влезлият в 75-ата минута Десислав Русев и съперник си удариха главите, но завършиха мача.