Идеалният отбор на Примера (12-и кръг)

Изминалият 12-и кръг в Примера дивисион донесе нови победи за лидерите. Барселона спечели минимално с 1:0 градското дерби с Еспаньол, като "папагалчетата" играха много прибрано, но допуснаха гол след хубав пас на Неймар. Реал Мадрид поведе с 3:0 на Райо Валекано, но трепереше до последния съдийски сигнал. Атлетико Мадрид продължи да мачка и не остави шансове на коравия Атлетик Билбао.

Валенсия се върна към победите след успех над Хетафе като гост. Рубен Пардо изигра много силен мач за успеха на Реал Сосиедад с 5:0 над Осасуна. Икечукву Уче зарадва Виляреал с гол в 90-ата минута и ги утвърди на четвъртата позиция. Най-запомнящо обаче се оказа попадението на Родриго Риос - Родри във вратата на Валядолид - с ръка. Предлагаме ви Идеалния отбор на Примера за 12-ия кръг през погледа на Sportal.bg.