Виляреал порази Елче в края

Отборът на Виляреал измъкна трудна победа в гостуването си на Елче от 12-ия кръг в Примера дивисион. "Жълтата подводница" се наложи с 1:0, а победното попадение падна в последната минута на мача, като негов автор бе Икечукву Уче.

Гостите бяха отборът, който доминираше в двубоя, но така и не успяваше да се възползва от създадените положения. По всичко личеше, че мачът ще завърши без голове и без победител, но в самия край Жонатан Перейра изведе Уче в наказателното поле и нападателят с прецизен удар с левия крак прати кълбото в мрежата и донесе успеха на своя тим.

С тази победа Виляреал затвърди четвъртото си място в класирането с актив от 23 точки. Елче пък се намира на 13-ата позиция с 13 точки.