Всички контроли на отборите от "А" и "Б" групи

Всички контроли на отборите от "А" и "Б" групи

Започват контролите на родните отбори като част от зимната подготовка за втория дял от шампионатите на "А" и "Б" група. Sportal.bg ви предоставя информация за предстоящите приятелски срещи на всички професионални отбори в родния футбол. По-долу ще намерите датите и противниците за двубоите на тимовете ни, които са вече официално договорени. Мачовете, които бъдат уговорени по-късно ще бъдат добавяни допълнително и списъкът ще бъде обновяван периодично.

"А" група

ЦСКА:
21.01 - 15:00 ч. ЦСКА - Аален (Германия) 1:0 ВИДЕО
22.01 - 15:00 ч. ЦСКА - Металист Харков 2:1 ВИДЕО
28.01 - 15:00 ч. ЦСКА - Шльонск Вроцлав 1:0 ВИДЕО
31.01 - 15:00 ч. ЦСКА - Рапид Виена (Австрия) 1:2 ВИДЕО
03.02 - 17:30 ч. ЦСКА - ФКСБ (Стяуа) Букурещ (Румъния) 0:1 ВИДЕО
06.02 - 17:00 ч. ЦСКА - Слован Либерец (Чехия) 3:2 ВИДЕО
09.02 - 17:00 ч. ЦСКА - Сьондерийске (Дания) 1:2 ВИДЕО
12.02 - 17:00 ч. ЦСКА - Петролул Плоещ (Румъния) ВИДЕО
15.02 - 17:00 ч. ЦСКА - Стрьомгодсет (Норвегия) 1:2 ВИДЕО
21.02 - 15:00 ч. ЦСКА - Верея

Лудогорец:
18.01 - 16:00 ч. Лудогорец - Гройтер Фюрт 1:0 ВИДЕО (пряко в Sportal.bg)
20.01 - 17:30 ч. Лудогорец - Динамо Москва 1:1 ВИДЕО (пряко в Sportal.bg)
25.01 - 17:00 ч. Лудогорец - Унион (Берлин) 0:1 ВИДЕО (пряко в Sportal.bg)
28.01 - 18:00 ч. Лудогорец - Риека (Хърватия) 2:1 ВИДЕО (пряко в Sportal.bg)
31.01 - 18:00 ч. Лудогорец - Спартак Москва (Русия) 3:2 ВИДЕО (пряко в Sportal.bg)
04.02 - 18:00 ч. Лудогорец - Днипро 0:0 ВИДЕО (пряко в Sportal.bg)
07.02 - 18:00 ч. Лудогорец - Динамо Киев (Украйна) 2:1 ВИДЕО (пряко в Sportal.bg)
18.02 - 17:30 ч. Лудогорец - Добруджа 4:1

Литекс:
23.01 - 17:00 ч. Литекс - Локо Пловдив 0:3
26.02 - 15:00 ч. Литекс - Раковски 8:0
28.01 - 17:30 ч. Литекс - Евроколеж 1:1
31.01 - 15:00 ч. Литекс - Пирин 1:2
07.02 - 19:00 ч. Литекс - Марибор (Словения) 0:2 ВИДЕО (пряко в Sportal.bg)
10.02 - 15:00 ч. Литекс - Партизан (Сърбия) 2:1 ВИДЕО (пряко в Sportal.bg)
13.02 - 17:30 ч. Литекс - Динамо Москва (Русия) 0:4
17.02 - 17:00 ч Литекс - Гьор Ето (Унгария) 2:3

Локомотив (София):
20.01 - 13:30 ч. Локомотив (София) - Вихрен 3:0
22.01 - 14:00 ч. Локомотив (София) - Хасково 1:1
30.01 - Локомотив (София) - Оборище - отменена
04.02 - 15:00 ч. Локомотив (София) - Прибрам 0:2 ВИДЕО
07.02 - 15:00 ч. Локомотив (София) - Уфа (Русия) 0:0 ВИДЕО (пряко в Sportal.bg)
09.02 - 14:00 ч. Локомотив (София) - Кубан (Русия) 1:0 ВИДЕО (пряко в Sportal.bg)
11.02 - 17:00 ч. Локомотив (София) - Домжале (Словения) 2:2 ВИДЕО (пряко в Sportal.bg)

Берое:
19.01 - 13:00 ч. Берое - Верея 2:0 ВИДЕО
24.01 - 14:00 ч. Берое - Ботев 0:1 ВИДЕО
26.01 - 14:30 ч. Берое - Свиленград 6:0
29.01 - 17:00 ч. Берое - Каспий (Казахстан) 1:1
01.02 - 15:30 ч. Берое - Гурник Забже (Полша) 3:2 ВИДЕО
03.02 - 15:30 ч. Берое - Сабуртало 2:1 ВИДЕО
07.02 - 13:00 ч. Берое - Марек 2:1
07.02 - 13:00 ч. Берое - Поморие 1:0

Левски:
16.01 - 13:30 ч. Левски - Вихрен 8:0 ВИДЕО
21.01 - 15:30 ч. Левски - Ворскла Полтава 1:1 ВИДЕО (пряко в Sportal.bg)
24.01 - 15:00 ч. Левски - Карабах (Азербайджан) 3:0 ВИДЕО
28.01 - 17:30 ч. Левски - Милсами (Молдова) 0:0 ВИДЕО (пряко в Sportal.bg)
03.02 - 17:30 ч. Левски - Улисес (Армения) 1:2 (прекратен) ВИДЕО (пряко в Sportal.bg)
05.02 - 17:00 ч. Левски - Лех Познан (Полша) 2:2 ВИДЕО (пряко в Sportal.bg)
07.02 - 15:30 ч. Левски - Спартак Миява (Словакия) 0:1 ВИДЕО (пряко в Sportal.bg)
10.02 - 17:30 ч. Левски - Петролул (Румъния) 1:1 ВИДЕО (пряко в Sportal.bg)
12.02 - 17:10 ч. Левски - Карпати Лвов (Украйна) 3:3 ВИДЕО (пряко в Sportal.bg)

Ботев:
24.01 - 14:00 ч. Ботев - Берое 1:0 ВИДЕО
30.01 - 13:00 ч. Ботев - Ботев до 21 1:0
31.01 - 14:00 ч. Ботев - Оборище 2:1
04.02 - 15:30 ч. Ботев - Гурник Забже (Полша) 1:3 ВИДЕО (пряко в Sportal.bg)
06.02 - 15:30 ч. Ботев - Акжейк (Казахстан) - отменена
07.02 - 15:30 ч. Ботев - Газ Метан (Румъния) 0:2
10.02 - Ботев - Торпедо Кутаиси (Грузия) 1:1
13.02 - 14:00 ч. Ботев - Локомотив Горна Оряховица 4:0
21.02 - Ботев - Славия

Черно море:
17.01 - Черно море - Черно море 4:4
31.01 - Черно море - Колхети 5:0
03.02 - Черно море - Пандури 2:2
06.02 - 15:00 ч. Черно море - Домжале 3:3 ВИДЕО (пряко в Sportal.bg)
11.02 - Черно море - Дунав 0:2
14.02 - 13:30 ч. Черно море - Добруджа 1:1

Славия:
28.01 - 15:30 ч. Славия - Кизилжар (Казахстан) 1:2
31.01 - 15:30 ч. Славия - Шахтьор (Караганди) 0:0
04.02 - Славия - Пяст Гливице 1:3 и Славия - Волгар 1:1
07.02 - 11:00 ч. Славия - Терек (Русия) 1:0
07.02 - 15:30 ч. Славия - Тираспол (Молдова) 2:1
10.02 - 11:00 ч. Славия - Самтредия (Грузия) 2:1
10.02 - 15:30 ч. Славия - Иртиш 3:0
13.02 - 15:30 ч. Славия - Заря Луганск (Украйна) 2:1
18.02 - Славия - Витоша 1:2
21.02 - Славия - Ботев
24.02 - Славия - Оборище

Локомотив Пловдив:
23.01 - 17:00 ч. Локомотив Пловдив - Литекс 3:0
28.01 - 14:00 ч. Локомотив Пловдив - Созопол 1:1
31.01 - 11:00 ч. Локомотив Пловдив - Асеновец 3:1
07.02 - 15:00 ч. Локомотив Пловдив - Черноморец 2:2
12.02 - Локомотив Пловдив - Тунджа 3:0
14.02 - Локомотив Пловдив - Созопол 1:0

Марек:
23.01 - 14:00 ч. Марек - Пирин Разлог 2:0
26.01 - 15:00 ч. Марек - Рапид Букурещ 1:4
28.01 - 14:30 ч. Марек - Беласица 2:0
30.01 - 11:00 ч. Марек - Верея 2:0
04.02 - 14:30 ч. Марек - Пирин Благоевград 2:2
07.02 - 13:00 ч. Марек - Берое 1:2
17.02 - Марек - Ботев Враца 1:1
18.02 - Марек - Пирин Благоевград - отменена
21.02 - Марек - Септември Симитли

Хасково:
22.01 - 14:00 ч. Хасково - Локомотив (София) 1:1
27.01 - 10:30 ч. Хасково - Пирин 1:1
02.02 - Хасково - Металург (Донецк) 1:3
04.02 - Хасково - Газовик (Русия) 1:1
06.02 - Хасково - Сабуртало (Грузия) 1:1
08.02 - Хасково - Кайсар (Казахстан) 1:0
10.02 - Хасково - Акжайк (Казахстан) 3:0
14.02 - Хасково - Ботев (Гълъбово) 0:0
14.02 - Хасково - Димитровград 2:0

"Б" група

Монтана:
24.01 - Монтана - Беласица 2:2
28.01 - Монтана - Септември Симитли - отменена
03.02 - Монтана - Акжайк 1:1
08.02 - Монтана - Работнички 3:1
12.02 - Монтана - Сабуртало 3:1

Локомотив Горна Оряховица:
23.01 - Локомотив - Спартак Плевен 1:2
07.02 - Локомотив - Ботев Гълъбово 0:1
15.02 - 14:00 ч. Локомотив - Ботев 0:4

Пирин Благоевград:
24.01 - 14:00 ч. Пирин - Верея 2:0
27.01 - 10:30 ч. Пирин - Хасково 1:1
30.01 - 14:00 ч. Пирин - Вихрен 2:1
31.01 - 15:00 ч. Пирин - Литекс 2:1
04.02 - 14:30 ч. Пирин - Марек 2:2
11.02 - Пирин - Оборище 2:1
12.02 - 14:30 ч. - Пирин - Пирин (Разлог) 3:1
14.02 - Пирин - Септември Симитли 2:0
18.02 - Пирин - Марек - отменена
21.02 - Пирин - Миньор

Банско:
31.01 - 14:00 ч. Банско - Миньор 1:0
06.02 - Банско - Спартак Юрмала 2:1
08.02 - Банско - Лендор 7:0
11.02 - Банско - Александрия 1:0
13.02 - Банско - Волунтари 0:0

Пирин Разлог:
28.01 - 14:00 ч. Пирин Разлог - Марек 0:2
12.02 - 14:30 ч. Пирин - Пирин (Благоевград) 1:3
14.02 - Пирин - Беласица 2:0

Добруджа:
24.01 - Добруджа - Несебър 0:1
28.01 - Добруджа - Черноморец Балчик 3:0
04.02 - Добруджа - Дунав 0:0
07.02 - Добруджа - Бургас - отменена
10.02 - Добруджа - Локомотив Мездра 3:1
14.02 - Добруджа - Черно море 1:1
18.02 - 17:30 ч. Добруджа - Лудогорец 1:4

Созопол:
17.01 - 11:00 ч. Созопол - Черноморец 1:1
21.01 - Созопол - Несебър 4:2
24.01 - Созопол - Ботев Гълъбово 3:0
28.01 - 14:00 ч. Созопол - Локо Пловдив 1:1
10.02 - 13:00 ч. Созопол - Поморие 1:0
12.02 - 15:00 ч. Созопол - Берое 21 3:0
14.02 - Созопол - Локомотив Пловдив 0:1

ПФК Бургас:
28.01 - 14:00 ч. Бургас - Несебър 1:1
31.01 - Бургас - Ботев Гълъбово 2:2
04.02 - Бургас - Тунджа 1:2
07.02 - Бургас - Добруджа - отменена
11.02 - Бургас - Чико 8:2
17.02 - Бургас - Ботев Пловдив 21 2:0
21.02 - търси се съперник

Раковски:
26.01 - 15:00 ч. Раковски - Литекс 0:8

Септември Симитли:
24.01 - Септември - Германея - отменена
28.01 - Септември - Монтана - отменена
31.01 - Септември - Сливнишки герой 2:0
04.02 - Септември - Бдин 0:0
07.02 - Септември - Беласица 2:3
10.02 - Септември - Пирин Разлог 2:0
12.02 - Септември - Тетекс 2:3
14.02 - Септември - Пирин Благоевград 0:2
18.02 - Септември - Пирин Гоце Делчев 2:0
21.02 - Септември - Марек

Ботев Гълъбово:
24.01 - 13:00 ч. Ботев - Созопол 0:3
28.01 - Ботев - Берое до 21 1:0
31.01 - Ботев - ПФК Бургас 2:2
04.02 - 14:00 ч. Ботев - Верея 1:1
07.02 - Ботев - Локомотив Горна Оряховица 1:0
11.02 - Ботев - Свиленград
14.02 - Ботев - Хасково 0:0
14.02 - Ботев - Димитровград 1:0
18.02 - Ботев - Поморие 1:1
21.02 - Ботев - Розова долина

Верея:
19.01 - 13:00 ч. Верея - Берое 0:2 ВИДЕО
24.01 - 14:00 ч. Верея - Пирин Благоевград 0:2
27.01 - 14:00 ч. Верея - Вихрен 4:3
30.01 - 11:00 ч. Верея - Марек 0:2
04.02 - 14:00 ч. Верея - Ботев Гълъбово 1:1
09.02 - Верея - Академика Арджеш (Румъния) 0:0
11.02 - Верея - Зечпли Михаловце (Словакия) 1:2
13.02 - Верея - Поли Тимишоара (Румъния) 0:3
21.02 - 15:00 ч. Верея - ЦСКА

Локомотив Мездра:
07.02 - Локомотив - Динамо Авто (Молдова) 0:4
10.02 - Локомотив - Добруджа 1:3
13.02 - Локомотив - Черноморец 1:1
15.02 - Локомотив - Ботев Нови Пазар 7:4

Ботев Враца:
24.01 - Ботев - Ботев Криводол 5:1
31.01 - 13:30 ч. Ботев - Спартак Плевен 0:2
07.02 - 14:00 ч. Ботев - Вихрен 4:2
11.02 - 15:00 ч. Ботев - Беласица 3:0
13.02 - 14:00 ч. Ботев - Оборище 1:3
17.02 - 14:00 ч. Ботев - Марек 1:1
20.02 - 13:00 ч. Ботев - Витоша Бистрица

Черноморец:
17.01 - 11:00 ч. Черноморец - Созопол 1:1
31.01 - Черноморец - Тунджа 4:0
07.02 - 15:00 ч. Черноморец - Локомотив Пловдив 2:2
10.02 - Черноморец - Тунджа 1:1
14.02 - Черноморец - Берое 21 4:0
18.02 - Черноморец - Спартак (Варна) 1:2

Спартак Варна:
07.02 - Спартак - Калиакра 2:3
14.02 - Спартак - Динамо Ауто 2:0
18.02 - Спартак - Черноморец 2:1

Още от БГ Футбол

Виж всички