Банско громи със 7:0 в Турция

Във втория си контролен мач от лагер-сбора в Алания отборът на Банско на терена в Юрклер победи австрийския Лендор със 7:0. Отборът на ФК Лендор играе в четвърта австрийска дивизия. Футболистите на Банско отбелязаха 6 попадения през първата част на мача. Точни бяха по два пъти Виктор Шишков и Цветан Павлов и по веднъж Красимир Илиев и Георги Кременлиев. Виктор Шишков беше спънат в наказателното поле на австрийския тим и главният съдия отсъди дузпа, която той не успя да реализира. През втората част на мача бе отбелязан само един гол, дело на Боби Хазуров, за 7:0. И той не успя да реализира дузпа в полза на Банско.

"С изключение на контузените Богомил Христов и Георги Фикин всички останали футболисти взеха участие в този мач. Честно казано не сме доволни от противника, който ни беше осигурен, защото отстъпваше далеч от качествата на нашите момчета. Все още не се знае с кого ще премерим сили в третия мач от лагера в Турция", сподели Константин Мирчев от треньорския щаб на Банско.