Верея записа загуба в Анталия

ФК Верея (Стара Загора) изигра втората си контрола срещу втородивизионния тим от Словакия - Земплин Михаловце, по време на подготвителния си лагер в Анталия. Старозагорският тим загуби с 1:2 от словаците.

Първото полувреме протече равностойно и завърши 0:0. След почивката словаците отриха резултата , но нападателят Георги Стефанов изравни като не остави шанс на вратаря след центриране отляво на Васил Ботев. След изравняването старозагорският тим натисна и изпуснаха две отлични възможности да поведат в резултата. Стелиян Евтимов изведе Ивелин Илиев отдясно , но вместо той да стреля към вратата се опита да комбинира със свой съотборник и топката беше изчистена в корнер от защитник на словаците. Георги Стефанов отправи опасен удар от фаул, вратарят изби топката , но в добавката Ангел Костов направи пропуск. В края на двубоя словашкия отбор от втора лига вкара още едно попадение.