Женско първенство по футбол: НСА - Пирин 1:0

Славчев с жълт картон, Аполон отново бие

Българският национал Симеон Славчев игра като титуляр за Аполон (Лимасол), който победи с 2:1 като гост Ермис в последен мач от 23-ия кръг на кипърското първенство. Славчев остана на терена през всичките 90 минути, а в началото на второто полувреме получи жълт картон.

Началото беше лошо за Аполон, който получи гол още в 5-ата минута. Попадението на Крис Диксън обаче не смути гостите, които обърнаха нещата в своя полза до средата на първата част. В 16-ата минута Антон Маглица изравни, а в 24-ата Алекс да Силва вкара от дузпа победното попадение.

В класирането отборът на Славчев е 4-и с 46 точки. Лидер е АПОЕЛ (Никозия) на Живко Миланов с 53, следван от АЕЛ (Ларнака) с 42 и Анортозис с 48.

ЕРМИС - АПОЛОН (ЛИМАСОЛ) 1:2