Ранен шок за Георги Миланов в Русия

ЦСКА (Москва) беше надигран с 2:1 от Рубин като домакин в среща от четвъртия кръг на Премиер лигата в Русия. Българският национал в редиците на столичани Георги Миланов беше записан сред резервите, но не се появи в игра, независимо че треньорът можеше да направи още една смяна.

Бразилският нападател на гостите Джонатас вкара два гола още до 10-ата минута, но три минути след второто му попадение Георгий Шенников намали на 1:2. Независимо “лудото” начало, до края повече голове нямаше. След почивката и двата отбора удариха по една греда.

За ЦСКА това е втора загуба, а Миланов продължава да има само 9 минути на терена, записани във втория кръг. Рубин също е с два успеха и две поражения.