Локо (Москва) продължава с победите

Отборът на Локомотив (Москва) победи с 1:0 Анжи в мач от третия кръг на Премиер Лига. Така столичани продължават да са сред лидерите в шампионата, тъй като имат пълен актив от точки. Единственото попадение реализира Мануел Фернандеш в 81-ата минута, като подпечата втора поредна победа на стадион "Локомотив" с  1:0. На старта в първенството "железничарите" надделяха със същия резултат над Арсенал (Тула). Миналият кръг пък постигна страхотен успех с 3:1 в дербито срещу ЦСКА (Москва).

Играчите на Юрий Сьомин надиграха категорично гостите, но множество пропуски можеха да ги лишат от успеха. Той все пак дойде след светкавична контраатака девет минути преди края. Владислав Игнатиев напредна отдясно и центрира остро, а Фернандеш мигновено прати топката в мрежата. Голът бе негов 15-и в руското първенство с екипа на Локомотив.

Анжи пък записа второ поражение, след като загуби на старта с 1:3 от ЦСКА (Москва) на Георги Миланов. Тимът на Александър Григорян остана с три точки на 11-то място в класирането.