Хари Кейн: Tрудът ни ще се отплати през следващите години

Очертаващият се като носител на “Златната обувка” на Мондиала Хари Кейн е оптимист за бъдещето на отбора на Англия. По-рано днес островитяните загубиха с 0:2 от Белгия в битката за бронзовите медали на Световното първенство.
“През второто полувреме играхме добре и ги измъчихме - коментира нападателят на Тотнъм. - Бяхме поставили съперника под напрежение, но вторият гол ни прекърши. Белгийците са чудесен отбор и въпреки че дадохме всичко от себе си, те заслужиха победата. Може би този изход на срещата е логичен, защото само преди няколко дни изиграхме 120 минути. Все още има какво да учим на подобни форуми. Този отбор иска да се развива и това важи за всички ни. Правим всичко заедно и съм сигурен, че това ще се отплати в следващите години. Разочарован съм, че в последните мачове не успях да отбележа, но ако преди началото на турнира някой ми беше казал, че ще стигнем до полуфинал и аз ще спечеля “Златната обувка”, едва ли щях да му повярвам.”
d
Кейн има 6 гола на своята сметка, а от финалистите най-близо до него са Килиан Мбапе и Антоан Гризман с по 3 попадения.