Ботев (Пд) - Левски 1:1

Ботев (Пловдив) и Левски завършиха 1:1 в мач от 12-ия кръг на Първа лига, но точката бе достатъчна на сините да запазят лидерската си позиция в класирането. Домакините откриха резултата още в 13-ата секунда чрез Жоао Пауло, а Роман Прохазка изравни седем минути преди края на първата част.

Съдия: Драгомир Драганов Стадион: "Коматево" Ботев (Пловдив) 1:1 Левски Голмайстори 1' Жоао Пауло Роман Прохазка 37' Състав Георги Георгиев   Боян Йоргачевич Даниел Златков   Веселин Минев Крум Стоянов   Димитър Пиргов Радослав Терзиев   Сашо Александров 88’ Тодор Неделев   Сърджан Лукин Серкан Юсеин   Роман Прохазка Стенио дос Сантос   Божидар Краев 72’ Яя Меледже   Джереми де Ноойер 83’ Иван Стоянов   Антонио Аниете 89’ Омар Косоко   Франсис Нар 87’ Жоао Пауло   Бабатунде Адениджи 83’ Смени 88’ Наско Милев   Галин Иванов 87’ 83’ Даниел Кутев   Хеан Деса 72’ 89’ Кристиан Димитров   Илиян Мицански 83’