Локо (Пд) удари тима на Стойчо Младенов (видео)

Локомотив (Пловдив) започна с победа контролите си в Турция, след като днес надигра с 1:0 водения от Стойчо Младенов тим на Кайсар. Единственото попадение отбеляза Салинас в 48-ата минута.Ранният час на проверката е по желание на казахстанския тим, който ще отпътува от Анталия след мача. Българският нападател Алекс Колев не бе сред титулярите за казахстанците. Смърфовете бяха по-добрият тим почти през целия мач и можеха да постигнат и по-изразителен успех.В 17-ата минута Аралица стреля опасно с глава след центриране на Умарбаев - топката мина покрай вратата. Пет минути по-късно удар на Мислимович бе хванат от вратаря на Кайсар. Момчил Цветанов прати топката над вратата в 27-ата минута. Малко преди края на първата част удари на Карагарен и Умарбаев последователно бяха спасени от Григоренко. Централният защитник Малембана пробва изстрел от фаул, но без да затрудни стража на противника.След почивката Локомотив продължи да доминира.По-дейната игра на смърфовете даде резултат в 48-ата минута, когато каращият проби Салинас откри резултата след премерен шут от петнайсетина метра.До края на мача футболистите на Бруно Акрапович имаха още няколко добри шанса, но ги пропиляха.ЛОКОМОТИВ (ПД) - КАЙСАР 1:01:0 Салинас 48ЛОКОМОТИВ (ПД): 71. Луков, 61. Алмейда, 5. Малембана, 50. Томашевич, 34. Витанов, 16. Салинас , 9. Карагарен, 7. Цветанов, 10. Умарбаев, 77. Аралица, 91. МуслимовичКАЙСАР:  Григоренко, Амирситов, Граф, Шумских, Калморатов, Нарзилдаев, Тагъйберген, Билал, Фортес, Лубженидзе, Режиналдо (Илко Пиргов)Локомотив (Пловдив) - (Лагер в Белек 20 януари - 5 февруари)14.01. Локомотив - Атлетик (Куклен) 1:1 ВИДЕО18.01. Локомотив - Гигант (Съединение) - 4:023.01. Локомотив – Кайсар (Казахстан)27.01. Локомотив - Землин Михаловце (Словакия)31.01. Локомотив – Арка Гдиня (Полша)04.02. Локомотив – Олимпик Донецк (Украйна)08.02. Локомотив - Ботев (Враца) - в България