Вход / Регистрирай се

"Моряците" пристигнаха в Алания

"Моряците" пристигнаха в Алания

След тежък 14-часов преход, в неделя вечерта отборът на Черно море пристигна успешно в турския курорт Алания, където ще протече втория етап от зимната подготовка на "моряците", съобщиха от клуба.

С тима не замина нигерийският халф Стенли Окоро заради проблеми с визата, но се очаква скоро той да се присъедини към своите съотборници в южната ни съседка.

Заради лошото време в Турция първата тренировка на състава премина във фитнеса, а за днес следобед наставникът Георги Иванов е предвидил бегово занимание за физическа издръжливост.

По време на лагера в Алания, който ще продължи до 9 февруари, варненци ще изиграят общо 5 контроли. Засега са ясни само 2 от съперниците, с които възпитаниците на Георги Иванов ще срещнат - полският Шльонск и казахстанският Атирау.

Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички