България излиза с резервите срещу Израел

Безмилостна България срази Австрия и се класира на Евро 2021 (видео + галерия)

Селекционерът на националния отбор на България Силвано Пранди най-вероятно ще даде почивка на повечето си волейболисти, които играха в първите 3 двубоя на квалификациите за Евроволей 2021 в Хадера (Израел).

Днес националите излизат срещу домакина Израел от 20,00 часа в двубой, който е без значение за националите, които вече спечелиха Група В с 9 точки (3 победи от 3 мача).

Снощи България разгроми основния си съперник Австрия с 3:0 и постигна целта си класиране за шампионата на Стария континент.

27 България - Австрия 3:0
Най-вероятно Силвано Пранди и Николай Желязков ще дадат почивка на повечето легионери, а е възможно днес България да излезе със съвсем нов състав, който е жаден за успешни изяви: Владимир Станков, Димитър Димитров, Аспарух Аспарухов, Александър Николов, Илия Петков, Стефан Чавдаров и либерото Петър Каракашев.
Ако се наложи, то Професора веднага ще може да пусне в игра и по-опитните ни волейболисти, за да може България да постигне и 4-а победа в Хадера.

Двубоят България – Израел ще бъде излъчен на живо по БНТ 3 и онлайн на платформата EuroVolley TV в You Тube.

ГЛЕДАЙТЕ мача БЪЛГАРИЯ – ИЗРАЕЛ на живо ТУК!!!