Димитър Игнатовски продължава да е футболист на Волов-Шумен 2007. 22-годишният нападател стана голмайстор на Североизточната Трета лига, като вкара 28 попадения в 30 мача на последното първенство. След изкарани проби в елитния Ботев (Враца), Игнатовски се завърна при „жълто-сините“ и се очаква да започне подготовка с тях в средата на месец юли. Отбори от професионалния футбол обаче продължават да наблюдават 22-годишния талант и не е изключено той да получи и други оферти.
Снимка: ШУМ.БГ