НА ЖИВО ОТ "ГЕРЕНА" С ПОСЛЕДНИ НОВИНИ ЗА ЛЕВСКИ

Георги Минчев се появи от пейката при равенство на АЕЛ

АЕЛ Лимасол записа трето поредно равенство в плейофите на кипърското първенство. Отборът на Георги Минчев направи 1:1 у дома срещу Етникос (Ахна) и заема трето място в класирането в групата на застрашените от изпадане. Минчев влезе като резерва в 61-ата минута на мястото на Темистоклис Темистоклеус.

АЕЛ създаде повече положения и заслужено поведе в 68-ата минута, когато Василиос Папафотис засече центриране от левия фланг и преодоля стража на гостите Константинос Панаги. Десетина минути по-късно Мариос Стилиану изравни след кратко разбъркване и донесе точката на Етникос.

Начело във втората осмица е миналогодишният шампион Аполон (Лимасол) с 46 точки, пред Етникос Ахна и АЕЛ с по 40. Докса на Димитър Велковски заема предпоследното място с 22 точки.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!