Очаквайте: На живо от "Герена" с последни новини за Левски

Георги Минчев и АЕЛ спечелиха градското дерби на Лимасол

Българският национал Георги Минчев игра едно полувреме при победата на клубния си АЕЛ Лимасол с 2:1 срещу градския съперник Аполон (Лимасол) в среща от 29-ия кръг на кипърската Първа дивизия. Това бе трети маз след разделянето на шампионата на “острова” на две плейофни групи, като и двата отбора от Лимасол са в долния плейоф за оцеляване. И АЕЛ, и Аполон са твърде далеч от “опасната” зона, като до края на сезона ще играят просто за честта си.

Георги Минчев се включи в игра през второто полувреме, като на почивката замени Ахмад Мендес Морейра.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!

Българинът бе част от цялостното подобряване на отбора, тъй като той изоставаше на почивката с 0:1 след отбелязания от Анхело Сагал гол в 37-ата минута. Андреас Макрис изравни в 64-ата минута, а в 80-ата Евангелос Андреу осъществи пълния обрат.