Йоан Стоянов и Апоел (Беер Шева) продължават с победите

Йоан Стоянов игра 51 минути за Апоел (Беер Шева), който победи с 2:0 Макаби (Нетаня) в двубой от 21-ия кръг на израелското първенство и записа 11-а поредна победа във всички турнири. Отборът на българския национал нямаше никакви проблеми срещу намиращия се в криза съперник и заема трето място в класирането, на 6 точки зад водача Макаби (Хайфа).

Йоан Стоянов започна като титуляр и беше доста активен, но в началото на второто полувреме старши треньорът Елянив Барда го замени с Амир Шаим Ганах.

Ротем Хатуел изведе Апоел напред в 8-ата минута, а второто попадение за домакините беше дело на Рой Гордана четвърт час преди края на мача.

Интригата на върха се увеличава все повече. Макаби (Тел Авив) изпусна преднината, натрупана в началото на сезона, и вече е на второ място, а Апоел (Беер Шева) скъси изоставането си от върха и също ще атакува титлата.