Гълъбов влезе като смяна, но тимът му загуби у дома

Макаби (Нетаня) допусна домакинска загуба с 0:1 срещу тима на Бней Сахнин. Срещата бе от 19-ия кръг на първенството на Израел, а българският защитник на домакините Пламен Гълъбов също взе участие в нея. Този път той не бе сред титулярите, а се появи от резервната скамейка в 63-тата минута на мястото на Абу Хана.

Единственото попадение в двубоя падна в 51-вата минута, а негов автор бе Дор Хуги след асистенция на Идо Вайер.

С тази победа Бней Сахнин сложи край на серията си от 5 поредни мача без победа. Така тимът се изравни по точки с Макаби Нетаня, като и двата тима имат по 24 и заемат съответно 7-ото и 8-ото място във временното класиране.