Екшън в Полски Тръмбеш! Янтра повали Дреновец накрая

Янтра (Полски Тръмбеш) надви у дома едноименния тим на Дреновец с 2:1. Срещата е от 13-ия кръг на Северозападната Трета лига. Получи се зрелище – голове, дузпи, червени картони. Домакините имаха шансове да вкарат през първото полувреме, но нулите не помръднаха. В 55-ата минута реализатора на Дреновец – Емануел Виейра Де Соуса даде преднина в резултата на отбора си. Десетина по-късно, негов съотборник игра с ръка и рефера отсъди дузпа, която Християн Кожухаров вкара за 1:1. Този епизод се повтори в 85-ата минута. Този път съдията отстрани с червен картон провинилия се играч на гостите. Кожухаров обаче не успя да вкара дузпата.

Малко след това вратаря на Янтра – Радослав Рашков владееше топката извън наказателното поле, но Ангел Каишев му я отне и той го фаулира. Реферът моментално показа червения картон на Рашков. Течеше 5-ата минута на добавеното време, когато Димитър Динев отправи удар с глава, стража на Дреновец изби, но Кожухаров насочи топката в мрежата – 2:1.