Локо (Мездра) прегази Дреновец

Локомотив (Мездра) разгроми в Дреновец, едноименния тим с 6:1. Срещата е от десетия кръг на Северозападната Трета лига. Селекцията на Николай Христозов премахна интригата още до почивката. Ваньо Иванов откри резултата, четвърт час след началото. Васил Сапунджиев удвои, десетина минути по-късно.

Васил Калоянов направи резултата категоричен, 180 секунди преди края на първата част. Кристиян Димитров реализира четвъртото попадение, десетина минути след началото на второто полувреме. Антоан Драгомиров вкара петия гол в 71-ата минута. В 80-ата пък Емануел Виейра Де Соуса реализира почетното попадение за домакините. Кристиян Йонов оформи окончателното 1:6 в 85-ата минута.