Дреновец удари Партизан в голово шоу

Дреновец победи у дома Партизан (Червен бряг) с 5:2. Срещата е от 12-ия кръг на Северозападната Трета лига. Ангел Каишев откри за домакините в 4-ата минута. Двадесетина по-късно, Теодор Тошев удвои. Още по две възможности за гол имаше пред двете врати до края на първото полувреме. След почивката, гостите пропускаха, а футболистите на Дреновец вкарваха. Александър Веселинов направи резултата класически в 55-ата минута.

Скоро Емануел Виейра Де Соуса покачи на 4:0. Мартин Трифонов върна едно попадение в 65-ата минута. Четвърт час по-късно обаче Велислав Петров реализира петия гол във вратата на Партизан. Милен Тонев фиксира окончателното 5:2, 120 секунди преди края.