Лудогорец III писа шестица на Устрем

Лудогорец III (Разград) спечели гостуването си на Устрем (Дончево) с разгромното 6:0. Двубоят е от 18-ия кръг на Североизточната Трета лига. Селекцията на Захари Сираков съсипа домакините за по-малко от полувреме, а Петър Кирев скъса мрежата им за половин час. Той откри резултата в 5-ата минута след асистенция на Тончо Георгиев. След 180 секунди, Кирев удвои възползвайки се от подаване на Георги Караиванов. Голмайсторът прехвърли вратаря от 30 метра в 35-ата минута – 0:3. След 120 секунди Георги Янев изведе Кирев зад защитата и нападателя опъна мрежата за четвърти път.

Никола Тодоров подаде и Стивън Вълчев вкара петия гол, секунди преди почивката. Боил Цветков се възползва от пас на Янев и направи 0:6 в 58-ата минута. В 70-ата пък Никола Тодоров тресна гредата от фаул.