Волов (Шумен) с пета поредна загуба

Футболистите на Волов отново загубиха у дома с минималното 0:1 двубоя с втория тим на Черно море в среща от 20-ия кръг на Североизточна Трета лига. Мачът се игра на стадион "Панайот Волов" в Шумен при студено и ветровито време.

Първото полувреме премина при равностойна игра, без отбелязани голове. След почивката отново играта на двата тима беше равностойна, с лек превес на гостите от Варна. Шуменци с нов вратар - Дилян Димов, играха по спокойно в защита, но се пропукаха в 79-ата минута. Марин Петков напредна мощно отляво в игралното поле на Волов, последва подаване към Стефан Димов, който от наказателното поле заби топката в мрежата на шуменци - 1:0 за гостите.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

До края на мача домакините се опитаха поне да изравнят резултата, но това не им се отдаде и двубоят завърши с минимална победа на "моряците" от Варна. В следващия кръг Волов гостува на Септември 98 (Тервел).