Лудогорец III с поредна победа

Лудогорец III спечели с 2:0 в Разград срещу Доростол (Силистра). Двубоят е от 19-ия кръг на Североизточната Трета лига. Селекцията на Захари Сираков пропусна да бие по-изразително. Петър Кирев пропиля сам срещу вратаря, десетина минути след началото. След още толкова време Георги Янев стреля, но топката беше избита от голлинията. Капитанът Димитър Иванов пък се размина с попадение в 41-ата минута.

След почивката Тончо Георгиев пречупи силистренци. В 65-ата минута откри резултата след асистенция на Кирев. Георгиев премахна окончателно интригата в 85-ата минута с втори гол.