Рапид (Б) разби Сепси с Ради Димитров за по-малко от 20 минути

Рапид (Букурещ) записа класическа победа с 3:0 над Сепси в домакинството си от 22-рия кръг на първенството на Румъния. Цял мач за гостите записа българският защитник Радослав Димитров.

Домакините решиха всичко за по-малко от 20 минути игра, а и трите гола в мача бяха дело на Марко Дуганджич, който се разписа в 5-ата, 13-ата и 19-ата минута от дузпа.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

След тази победа Рапид събра актив от 41 точки и заема 3-тото място във временното класиране. Сепси е на 6-ата позиция с 32 точки. Водач е Фарул (Констанца) с 45 точки и мач по-малко.