Септември (Тервел) спечели в Добрич и направи десет от десет

Септември (Тервел) надви Рилци в Добрич с 4:1 и продължава без грешка. Двубоят е от десетия кръг на Североизточната Трета лига. Заслужен успех за лидера, който доигра последните минути с намален състав. Кристиян Пешков даде тон за успеха със силен шут след центриране на Денис Кадир в 3-ата минута. Скоро Георги Георгиев пропусна да заличи пасива на домакините.

Септември (Тервел): Изключително интересен мач

Десетина по-късно равенството беше възстановено след като Дейвид Венциславов вкара от дузпа. Пешков обаче получи топката от Димитър Михалев и с шут от 25 метра я насочи в гредата, а оттам в мрежата за 1:2 в 32-ата минута. Денис Кадир проби и подаде на Румен Николов, който реализира третото попадение 180 секунди преди почивката. Всички приключи в 78-ата минута, когато Михалев завърши феноменален пробив с шут в горния ъгъл за окончателното 1:4. Малко след това Ивелин Кузманов фаулира футболист на Рилци и получи червен картон. Още голови положения създадоха тервелци.