Септември (Тервел) смаза Спортист, Владо Мирчев вкара половината от десетте

Септември (Тервел) разби у дома Спортист (Генерал Тошево) с 10:0 и с пълен актив се изкачи на върха. Двубоят е от деветия кръг на Североизточната Трета лига. Владислав Мирчев вкара пет, уцели и два пъти гредите. По веднъж стълбовете улучиха съотборниците му Кристиан Пешков и влезлия като резерва Енчо Ангелов.

Септември (Тервел): Да вкараме гол повече от съперника

Това беше най-малкото с което се отърваха гостите. Ивелин Кузманов даде тон за голеадата с попадението си в 120-ата секунда. Между 13-а и 16-ата минута вкараха Димитър Михалев и Мирчев. Последният се разписа и в 49-ата минута, а малко след това Михалев опъна мрежата още веднъж. Мирчев реализира дузпа в средата на втората част. Васил Добрев покачи на 7:0 в 69-ата минута. След 180 секунди Мирчев отнове беше точен. В 79-ата минута Добрев вкара втория си гол. Мирчев завърши наказателната акция в 84-ата минута с петото си попадение.