Черноломец (Попово) сломи дубъла на Черно море

Черноломец (Попово) спечели у дома с 2:1 срещу Черно море II (Варна). Двубоят е от шестия кръг на Североизточната Трета лига. Беадир Беадиров стреля неспасяемо от границата на наказателното поле в средата на първото полувреме за 1:0.

Илиян Станчев: Само победа ще ни задоволи

Берк Бейхан пропусна да изравни малко преди почивката. След нея Николай Трифонов също не успя да възстанови равенството. Светослав Славчев удвои аванса на домакините в средата на втората част. Десетина минути преди края,

Дубълът на Черно море: Искаме да се надиграваме в Попово

Трифонов излезе сам срещу стража на Черноломец и реализира почетното попадение. След последния съдийски сигнал от варненския тим заявиха, че са потресени от грубата игра на домакините, в резултат на която имат доста контузени състезатели.