Дубълът на Черно море разгроми Волов

Вторият отбор на Черно море (Варна) победи у дома Волов (Шумен) с 5:0. Двубоят е от петия кръг на Североизточната Трета лига. Малките „моряци“ изковаха успеха за около четвърт час. Мартин Петков откри резултата в 10-ата минута след пас на Николай Трифонов. Последният удвои след още толкова време, засичайки центриране на Жечко Йорданов.

Черно море II: Движим се в правилната посока

Интригата изчезна в 27-ата минута, когато Мартин Петков стреля неспасяемо от 20 метра за 3:0. В средата на втората част, Жечко Йорданов получи топката сам срещу вратаря и с шут по диагонала вкара четвъртия гол. Калин Георгиев постави точка на спора с попадение от фаул 120 секунди преди края.