Черноморец (Балчик) удари лошо Черноломец (Попово), но изрева от съдийството

Черноморец (Балчик) победи у дома Черноломец (Попово) с 4:0 в дербито на петия кръг на Североизточната Трета лига. Съперниците завършиха срещата с по десет футболисти, заради отстранени от съдията футболисти. Битката започна изключително интригуващо.

Битката на лидерите е в Балчик

Дани Бонев излезе на стрелкова позиция, но не уцели вратата на домакините в началните секунди. 20 минути по-късно, Теодор Тотев, Иван Цачев, Почи направиха страхотна комбинация, която завърши с гол на Габриел Вулкано. При този резултат завърши първото полувреме. Цачев удвои с глава след центриране от дясно в 51-ата минута. Той наказа и грешка на поповската защита,

Илиян Станчев: Уважение към всеки съперник

десетина минути по-късно. Габриел Вулкано оформи с глава окончателното 4:0 в 65-ата минута. След края на мача, от щаба на Черноморец (Балчик), заявиха, че са потресени от работата на главния съдия Радостин Шиков. Претенциите им са за неотсъдени дузпи срещу Джорджио Димитров, Иван Цачев и Габриел Вулкано, както и за изгонването на първия от споменатите трима.