Четири от четири за Черноморец (Балчик)

Черноморец (Балчик) надви Волов с 2:0 в Шумен и продължава с пълен актив след четвъртия кръг на Североизточната Трета лига. Заслужен успех на гостите. Почи тресна гредата на шуменската врата в началото. В 20-ата минута Габриел Вулкано беше изведен зад защитата, елиминира бранител и стреля неспасяемо в близкия ъгъл. Той можеше да вкара още веднъж до почивката.

Черноморец (Балчик): Волов е клуб с традиции в българския футбол

Добра възможност имаше и съотборника му Иван Цачев. През втората част футболистите от Балчик отново контролираха събитията на терена. След комбинация отляво с Почи, Джорджио Димитров постави точка на спора – 0:2 в 75-ата минута.