Подготовката на Левски продължава със столично дерби

Днес Левски ще изиграе четвъртата си контрола като част от лятната подготовка. "Сините" ще приемат от 18:00 часа Локомотив (София) на стадион "Георги Аспарухов".

В предните мачове столичани завършиха наравно 1:1 със Септември (София), а след това победиха Пирин (Благоевград) с 2:1 и Академия Пандев с 3:1
Именно след последната проверка обаче наставникът на Левски Станимир Стоилов не остана доволен от играта в защита и отправи последно предупреждение към част от футболистите.

Мъри разпиля играчите: Част от тях са с последно предупреждение, този цирк съм го гледал

За днешната контрола Мъри няма да може да разчита единствено на получилия травма срещу северномакедонците Ивелин Попов. Опитният атакуващ халф ще отсъства между две и три седмици, след като получи травма в дясното бедро.

Левски обяви каква е травмата на Попов и колко време ще е аут от игра

Всички други играчи са на разположение на треньорския щаб и ще могат да вземт участие срещу "железничарите". Тимът, воден от Станислав Генчев, записа по една победа и загуба, съответно срещу Литекс (4:2) и ЦСКА 1948 (0:3).

Преди началото на новия сезон "сините" ще се изправят в още една контрола. На 5 юли (вторник), Левски ще представи тима си срещу Етър на "Герена".
В първия кръг от първенството столичани гостуват на ЦСКА 1948 в Бистрица на 9 юли от 21:00 часа.