Устрем (Дончево) си тръгна от Шумен с три точки

Устрем (Дончево) взе 4:2 в Шумен срещу Волов. Двубоят е от 26-ия кръг на Североизточната Трета лига. Заслужен успех за селекцията на Димитър Димитров. Домакините обаче оспорват първото попадение, считайки, че Виктор Христов е извършил нарушение в нападение.

Устрем (Дончево) очаква труден, но успешен мач в Шумен

Този пасив, шуменци заличиха секунди преди почивката, чрез Алекс Стойчев. Десетина минути след началото на втората част обаче опитния Владислав Мирчев наказа грешка на защитата на Волов. Димитър Димитров вкара трети гол за гостите в 67-ата минута. Малко след това съдията отсъди дузпа за игра с ръка, но капитана Кристиян Димитров не успя да я вкара. Десетина минути по-късно Боян Димов върна интригата – 2:3. Всичко приключи след няколко минути, когато Мирчев се разписа с глава.