Шоу! 12 гола в Добрич

Устрем (Дончево) разгроми Спортист (Генерал Тошево) с 9:3 на изкуствения терен в Добрич в отложена среща от 22-ия кръг на Североизточната Трета лига.

Символичните гости изковаха успеха още през първото полувреме с попаденията на Виктор Христов, Роберто Марков и две на Владислав Мирчев. Христов се разписа още веднъж след почивката. После капитана Росен Николов върна едно попадение. Мирчев обаче реализrра за хеттрик. Димитър Стоянов вкара втория гол за тима от Генерал Тошево, но Мирчев изпрати топката за четвърти път в мрежата на съперника. После пак точен беше Николов – 7:3. Последните две попадения за Устрем вкараха Пламен Шестаков и Васко Боев.