Севлиево се върна на победния път

След две поредни загуби едноименния тим на Севлиево спечели у дома срещу Янтра (Полски Тръмбеш) с 2:0 в среща от 30-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужен успех за домакините с оглед случилото се на терена. С огромно желание и агресия, севлиевци взеха инициативата още от самото начало. Създадоха доста ситуации през първото полувреме. Материализира една от тях. Това се случи в 25-ата минута, когато Славомир Семчев стреля неспасяемо по диагонала за 1:0.

Севлиево излиза да поправя грешките

Малко след това Ерик Почански тресна гредата. Този развой продължи и след почивката. В 70-ата минута Християн Василев центрира от корнер и Добрин Петров с глава фиксира окончателното 2:0. В останалото време мача се доиграваше. Гостите отправиха един опасен удар, но Христо Лалев се справи.