Дреновец обърна Павликени

Дреновец спечели у дома с 3:1 срещу Павликени в двубой от 28-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужен успех за домакините с оглед случилото се на терена. През първото полувреме не се случи нищо интересно. Скоро след почивката обаче гостите поведоха.

Николай Нинов: Павликени е коварен противник

Бранителят на Дреновец Христо Карлуковски опита да избие центрирана топка и я насочи във вратата на своя тим. Най-добрия на терена Денис Димитров обаче възстанови равенството с красиво попадение в 59-ата минута. След това стреля два пъти опасно.

Павликени иска да продължи успешната серия

Капитанът Ивайло Андреев пък центрира в 68-ата минута и Християн Илиев направи обрата факт. Всичко приключи в 83-ата минута, когато Димитров пресече пас на съперник и вкара третия гол. След това уцели и гредата.