Вихър не даде шанс на Локо (ГО)

Вихър (Славяново) надигра с 2:0 гостуващия му Локомотив (Горна Оряховица). Двубоят е от 27-ия кръг на Северозападна Трета лига. Заслужен успех за домакините, които можеха да бият и с повече.

Само три точки ще задоволят Вихър

В 24-ата минута Калин Иванов тресна гредата, а топката се търкаляше по голлинията. Йоан Петков и Милен Тодоров пропиляха другите положения за славяновския тим през първото полувреме. В 57-ата минута капитана Цветан Петров шутира от границата на наказателното поле и топката пак уцели гредата. В 65-ата Калин Иванов беше спрян с нарушение от капитана Ивайло Тодоров.

Сериозно изпитание за Локо (ГО)

Съдията отстрани последния с червен картон и отсъди дузпа, която Кристиян Григоров реализира. От същата дистанция Янислав Иванов удвои след пас на Йоан Петков в 78-ата минута. Влезлият като резерва Благовест Ленков и отново Йоан Петков се разминаха с гола.