Павликени повали Севлиево

В Павликени едноименния тим надигра Севлиево с 3:2 в двубой от 27-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужен успех за домакините с оглед случилото се на терена през 90-те минути. Още в началните секунди капитана Красен Трифонов изпълни корнер и Павлин Иванов си вкара автогол.

Илиян Трифонов: От нас зависи дали ще се радваме след мача

Четвърт час по-късно гостите заличиха пасива. Това стана след късо изпълнение на корнер, Християн Василев пое топката и я насочи в мрежата зад Венцислав Димитров. В края на полувремето настана суматоха пред севлиевската врата и Тодор Чирпанов реализира второто попадение за Павликени. Четвърт час след почивката Стефан Гинчев се възползва от центриране на съотборник и отблизо направи 3:1. Разбъркване пред вратата на Димитров доведе гол на влезлия като резерва Георги Колев. Веднага след това Християн Василев можеше да изравни, но стреля във вратаря. Накрая резервата на домакините Симеон Иванов се спречка със съперник и съдията му вдигна червен картон.

Стартови състави:

Павликени: 1. Венцислав Димитров, 32. Атанас Фиданин, 17. Ивайло Маринов, 3. Георги Христов, 5. Йордан Йорданов, 8. Даниел Йорданов, 22. Тодор Чирпанов, 25. Димо Атанасов, 11. Красен Трифонов (капитан), 77. Мартин Ширтев, 7. Стефан Гинчев.