Тежка загуба за отбора на Вутов, българинът не успя да помогне от пейката

Отборът на Мезьокьовешд-Жори допусна тежка загуба като гост на Пакш с 0:4. Срещата бе от 23-ия кръг на унгарското първенство. Българският нападател на гостите Антонио Вутов се появи като смяна в 78-ата минута, но не успя особено да повлияе на мача.

Пакш поведе с гол на Мартин Адам от дузпа в 45-ата минута, а отново той удвои в 49-ата.

Другите два гола за домакините пък отбеляза Балинт Сабо в 68-ата и 84-ата минута на срещата.

С тази побеза Пакш излезе на 5-ото място в класирането с 34 точки. Мезьокьовешд-Жори остава на 8-ата позиция с 27 точки.