Карабельов влезе като резерва в трилър между Кишварда и Пакш

Янис Карабеляв влезе като резерва в 66-ата минута в двубоя на неговия Кишварда срещу Пакш от 21-ия кръг на първенството на Унгария. Двата тима пък направиха истински трилър, а срещата завърши при резултат 3:3.

Мачът започна добре за домакините, които бързо поведоха с два гола, дело на Мешанович в 3-ата и Мелник в 11-ата минута. Те вкараха и трето попадение в 29-ата минута, но то не бе зачетено заради засада.

Пакш обаче възстанови равенството в края на първата част с два бързи гола на Пап в 44-ата и 45-ата минута на срещата.

Гостите стигнаха и до пълен обрат чрез Бьоде в 70-ата минута, но Кишварда се добра до точката в 75-ата минута след попадение на Асани за крайното 3:3.

След това реми Кишварда се намира на 3-ото място 40 точки. Пакш пък заема 5-ото място с 28 точки. Лидер е Ференцварош с 41 точки.