Лига на нациите по мини футбол - България - Израел 5:2

Вихър удари Академик с лекота

Вихър (Славяново) надигра гостуващия му Академик (Свищов) с 4:0 в среща от 18-ия кръг на Северозападна Трета лига. Домакините можеха да бият с повече. Интригата изчезна за половин полувреме преди почивката. Жулиен Бенков откри резултата с глава след центриране от корнер в 6-ата минута. Кристиян Григоров удвои от дузпа десетина минути по-късно. Цветан Петров пък вкара от воле след пас на Константин Генков в 29-ата минута. Григоров реализира четвъртото попадение в 70-ата минута с глава след корнер. Пропуски направиха още Цветан Петров и влезлият като резерва Кристиян Тафраджийски.

Вихър: Само победа ще ни задоволи срещу Академик (Свищов)