Турнир на талантите U14: Зона Бургас - Зона Варна 3:0

Павликени излъга Вихър

Едноименният тим на Павликени надви Вихър в Славяново с 1:0 в отложена среща от 17-ия кръг на Северозападна Трета лига. Георги Христов реализира единственото попадение. Това се случи в 70-ата минута, когато капитана Красен Трифонов центрира от фаул и защитника насочи с глава топката в мрежата. Очакванията за непредсказуем двубой се оправдаха. В 30-ата минута Жулиен Бенков върна топката към славяновския вратар, но Стефан Гинчев изпревари стража, а той го фаулира. После Теодор Тодоров се реабилитира, хващайки дузпата на Йордан Йорданов. Домакините започнаха изключително силно след почивката. Влезлият като резерва Светослав Кръстев пропусна отблизо. При друга ситуация, той шутира, Венцислав Димитров изби, но Благовест Ленков уцели него вместо празната врата. После Кръстев отново пропусна да вкара, а след него и капитана Константин Генков. Инфарктни бяха последните минути. Първо влезлият като резерва Кристиян Тафраджийски беше спрян с нарушение, но Генков пропиля дузпата. Накрая Тихомир Маринов не реализира за Павликени от няколко метра. Старши треньора на гостите Мартин Кръстев е изключително доволен от представянето на футболистите си.