Академик (Свищов) надви юношите на Дунав в мач със седем гола

Академик (Свищов) измъкна 4:3 срещу юношите U19 на Дунав в приятелска среща, играна в Русе. Стана интересен двубой в който треньорите дадоха шанс на всичките си футболисти. Милен Маринов откри резултата в полза на домакините. Това беше и единствения гол през първото полувреме. След почивката Дани Бонев удвои. Последваха три попадения за „студентите“. Първо Георги Гечев реализира от фаул. Александър Миланов изравни. Обратът направи Димитър Велизаров. Русенци изравниха от дузпа, вкарана от Теодор Димитров. Накрая Милен Петров донесе победата за свищовския тим.