Левски (Левски) победи Академик (Свищов)

Едноименният тим на град Левски надигра гостуващия му Академик (Свищов) с 3:1 в приятелска среща. Хеттрик за домакините реализира Евгени Систов. Той откри резултата в 5-ата минута от воле след центриране от корнер. 180 секунди по-късно удвои след пас на Венцислав Миленов. Ивайло Иванов пък уцели греда в средата на първото полувреме. Лилян Маринов реализира почетното попадение за „студентите“ в средата на втората част при продължително разбъркване. Малко преди последния съдийски сигнал Ивайло Иванов беше спрян с нарушение в наказателното поле и Систов реализира дузпата. Той, Тихомир Тодоров, Миленов и Леон Илиев пропиляха още голови възможности. Освен попадението, в актива на Академик има още един опасен удар, който вратаря на левскарите Васил Тодоров спаси.