Вихър (Славяново) надви Янтра в Полски Тръмбеш

Вихър (Славяново) победи Янтра с 2:1 в приятелска среща, играна в Полски Тръмбеш. Съперниците спазиха традицията, изигравайки поредния интересен и динамичен двубой. През първото полувреме никой не взе превес. Два пъти Тони Маречков не успя да преодолее славяновския вратар. Гостите също имаха една голова възможност. След почивката беше още по-интригуващо. В 55-ата минута Благовест Ленков изведе Вихър напред след подаване на Константин Генков. Десетина минути преди края Светослав Кръстев си вкара нелеп автогол. Победата за гостите донесе Кристиян Тафраджийски, който се завърна на терена след 9-месечно отсъствие заради операция.