Партизан излъга Ювентус (Малчика)

Партизан измъкна 2:1 срещу Ювентус (Малчика) в приятелска среща, играна в Червен бряг. Стана равностоен двубой, като гостите имаха достатъчно шансове да завършат наравно. Те откриха резултата в 10-ата минута, когато Мартин Милков проби и подаде на Джан Али, който реализира. След още толкова време Христо Димов бе спрян с нарушение и Ангел Русев вкара дузпата за 1:1. Милен Тонев направи обрата в 40-ата минута след прецизно изпълнен фаул. Той и Момчил Стоянов отправиха по един опасен удар през първото полувреме. След почивката бяха извършени доста смени. По два пъти Александър Младенов и Милков пропуснаха да вкарат за Ювентус. Кулминацията на пропуските беше в 76-ата минута, когато Александър Скорчев не реализира от дузпа за гостите. Той се размина с гола още веднъж. Петьо Славчев пък направи пропуск пред отсрещната врата, след като беше изведен от играещия треньор Любомир Иванов.