Партизан спечели в Левски

Партизан (Червен бряг) надигра с 2:1 в Левски едноименния тим в приятелска среща. Гостите започнаха по-добре и владееха инициативата в началния четвърт час. Христо Димов обаче пропусна да вкара, след като беше изведен от Димитър Димитров. Домакините бяха по-добри в оставащия половин час до почивката. Венцислав Миленов и Ивайло Иванов обаче пропиляха добри възможности за гол. След почивката стана двуостър мач с много критични моменти пред двете врати. В 50-ата минута Тихомир Тодоров стреля към вратата на Партизан и Александър Пенев в стремежа си да избие топката я насочи в мрежата на своите – 1:0. Червенобрежкият тим реализира обрат само за 4 минути. Първо в 54-ата играещия треньор Любомир Иванов изведе Христо Димов и той от дузпата изравни. В 58-ата Милен Тонев центрира, Димов стреля, вратаря изби, но при втория удар на нападателя стана 1:2. Левскарите също имаха шансове, но Тодоров, Иванов, Миленов и Антонио Иванджиков не се възползваха.