Ювентус (Малчика) и Партизан не излъчиха победител

2:2 завърши приятелската среща в с.Малчика между местния Ювентус и Партизан (Червен бряг). Домакините започнаха по-добре и в началния четвърт час с гола се разминаха новите попълнения Красен Каравелов и Мартин Милков. В 21-ата минута обаче гостите нанесоха своя удар. Играещият треньор Любомир Иванов изведе Ангел Русев и той откри резултата. Тази комбинация се повтори още веднъж, но вратаря на Ювентус – Иван Николов спаси. Още по едно опасно положение имаше пред двете врати до края на първата част. Десетина минути след подновяване на играта, Русев отново избяга на противниковата защита и се разписа за втори път. Милков и Александър Младенов пък пропиляха добри шансове за съперника. Усилията на домакините все пак се възнаградиха. В 70-ата минута Николай Генов реализира отблизо за 1:2. Той подаде на Милков десетина минути по-късно и равенството беше възстановено.